Denizli’de İflas Ertelemeler Devam Ediyor

Ege - Denizli 7 Kasım 2018 13:04
Videoyu Aç Denizli’de İflas Ertelemeler Devam Ediyor
A
a

Denizli’de konkordato ilan eden firmalar kervanına bir yenisi daha eklendi. İşte detaylar…

http://www.denizli.bel.tr/
Denizli konkordato ilanları aralıksız devam ediyor. Dolarda meydana gelen dalgalanmadan sonra meydana gelen iflas ertelemelere biri daha eklendi. Denizli’ye hizmet etmekte olan bir mobilya firmasının daha konkordato başvurusunda bulunduğu ortaya çıktı. 

Denizli’ye senelerdir hizmet etmiş olan ve mobilya sektöründe faaliyet gösteren M.Teğizler Mobilya Tekstil Turizm Hayvancılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi’nin de konkordato talebinde bulunduğu öğrenildi. Son zamanlarda piyasalarda meydana gelen nakit sıkışıklığı, döviz ve faizlerdeki aşırı yükseliş ve bankaların kredi imkanlarını kısıtlaması sonucunda, şirket işleri için gereken nakit akışını bulmakta zorluk çekmeye başladığı ifade edildi.

İnceleme Yapıldı

Denizli Asliye Ticaret Mahkemesi’ne yapılmış olan başvuru sonucunda gerçekleştirilen açıklamada piyasa koşullarına göre faaliyetlerini sürdürmek, ödeme yapımlarındaki sürdürülebilir değişiklikler yapmak, yasal süreçleri düzenlemek adına yeniden yapılandırma sürecinin başlatıldığı, bu çerçevede yetkili Asliye Ticaret Mahkemesine konkordato talepli başvuru yapıldığını, başvuru talebinin mahkemece uygun bulunup gerekli tedbir kararının verildiği belirtildi.
 
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat