Denizli’de Sıcaklık Artıyor

Ege - Denizli 10 Ağustos 2018 23:15
Videoyu Aç Denizli’de Sıcaklık Artıyor
A
a

Denizli’de hafta sonu hava sıcakları nasıl olacak sorusu Denizlili vatandaşları internet başına topladı. İşte Denizli’nin hafta sonu sıcaklık analizi.

http://www.denizli.bel.tr/
Yurdun bir tarafı kavrulurken bir tarafında sel afeti gerçekleşiyor. Köprüleri yıkan sel afetinin ardından hava sıcaklıkları da merak edilir oldu. Özellikle sel felaketinin meydana geldiği Ordu’dan gelen görüntüler izleyenleri çok korkutmuş, tüm yardım kuruluşları Ordu’ya sevk edilmişti. Hafta sonu ve haftanın ilk iş günü ile alakalı hava durumu bilgileri şu şekilde:
 

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınmış olan verilere göre;
 

11 Ağustos 2018
 
Meteoroloji Genel Müdürlüğünün verilerine göre On bir Ağustos’ta yani cumartesi günü havanın tahmin edilen en yüksek derecesi 34 olarak görülmekte. Gece ise 14 derece olacak. Cumartesi günü Denizlili vatandaşları bol güneşli bir hava beklemekte.
 
12 Ağustos 2018

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün verilerine göre On iki Ağustos yani Pazar günü ise sıcaklığım cumartesi ile aynı olması bekleniyor. Yani gündüz 34 gece ise 14 derece olacağı ifade edildi.
 
13 Ağustos 2018

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün verilerine göre On üç Ağustos yani haftanın ilk iş gününde ise sıcaklık 2 derece artacak. Gündüz 36 derece olması beklenen sıcaklığın gece 14 derece olması bekleniyor.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat