Denizli İYİ Parti Yeni İl Yönetim Kurulunu Açıkladı

Siyaset 8 Ekim 2018 10:42
Videoyu Aç Denizli İYİ Parti Yeni İl Yönetim Kurulunu Açıkladı
A
a

İYİ Parti Denizli İl Başkanlığı, Denizli Gazeteciler Cemiyeti'nde yapmış olduğu basın toplantısı ile yeni yönetimi tanıttı.

http://www.denizli.bel.tr/
İYİ Parti Genel Merkezi tarafından yeniden il başkanlığıyla görevlendirilen Hasan Akgün Denizli Gazeteciler Cemiyetinde yaptığı basın açıklamasıyla,yeni oluşturulan yönetim kurulu üyelerini basına tanıttı.

Toplantıya İl Başkanı Hasan Akgün ve yönetim kurulu üyeleri katılımda bulundu. İl Başkanı Akgün, toplantıda hakkında bilgi verdi. İYİ Parti olarak 2. Olağanüstü kongrelerini yaptıklarını, kongrenin ardından genel merkezin tavsiyesiyle tüm il başkanları olarak istifalarını sunduklarını, Denizli'de bu görevin tekrar şahsına verildiğini, birbirinden değerli 72 arkadaşın Denizli'yi yönetmek üzere davet edildiğini, kabul eden arkadaşlara teşekkür ettiğini, İYİ Parti'yi geleceğe taşıyan gençler ve tecrübeli siyasetçi ahilerden oluşan bir yönetim oluşturduklarını ifade etti.
 
Genel seçimlerde Denizli ilinde teşkilat olarak başarılı olduklarını ifade eden Akgün, Genel seçimlerde bir siyasi rakip değil devletin tüm olanaklarını kullanan bir erkle yarıştıkların, buna rağmen kentimizde bir milletvekili çıkardık ve Ankara'ya gönderdiklerini. İnşallah bu başarı çıtasını daha da yukarı çekmek için çalışacaklarını dile getirdi.Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon
Misafir okuyucu 8 Ekim 2018 11:02

Tüm canlara , İYİ lere başarı ve sağlıklı günler dilerim.

1 1 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat