Denizli Sosyal Bilimler MYO’da Çevre Konuşuldu

Ege - Denizli 10 Mart 2018 17:52
Videoyu Aç Denizli Sosyal Bilimler MYO’da Çevre Konuşuldu
A
a

Denizli Sosyal Bilimler MYO’da Çevre Konuşuldu

http://www.denizli.bel.tr/
Denizli Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu ve PAÜ Turizm Seyahat Topluluğu işbirliği ile çevreye karşı duyarlılığa ve çevre kirliliğine dikkat çekmek için düzenlenen panelin konukları; Doğa ve Çevre Vakfı (DOÇEV) Başkan Yardımcısı Ercüment Erdem ve DOÇEV Müdürü Bahtiyar Aksoyun oldu.

Denizli Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu’nda düzenlenen panele, Yüksek Okul Müdürü Doç. Dr. Nuray Selma Özdipçiner başta olmak üzere bölüm başkanları, öğretim elemanları ve çok sayıda öğrenci katıldı.
Açılışta konuşma yapan Denizli Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Nuray Selma Özdipçiner; “Çevreyi ve doğayı korumak biz insanların görevidir. Bizler bu Dünya’yı atalarımızdan miras değil çocuklarımızdan emanet aldık. Başka bir Dünya yok bu yüzden çevreyi kirletmeden yaşamamız gerekiyor “ dedi.
Açılış konuşmasının ardından panele geçildi. Doğa ve Çevre Vakfı (DOÇEV) Başkan Yardımcısı Ercüment Erdem ve DOÇEV Müdürü Bahtiyar Aksoyun konuşmacı olduğu panelde çevreyi korumanın önemi ve çevreye verilen zararın gelecekte muhtemel karşılaşacak sonuçları konuşuldu. Konuk konuşmacılar aynı zamanda DOÇEV’in çevreyi korumak adına yaptığı çalışmalar konusunda katılımcılara bilgiler verdi.
Sunumların sonunda öğrencilerden gelen soruları yanıtlayan konuklara Doç. Dr. Nuray Selma Özdipçiner teşekkür ederek günün anısına hediye takdiminde bulundu.
 
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat