Denizli Tugay Komutanlığı'nda 57 askerde zehirlenme şüphesi!

Ege - Denizli 3 Haziran 2018 02:06
Videoyu Aç Denizli Tugay Komutanlığı'nda 57 askerde zehirlenme şüphesi!
A
a

Denizli Tugay Komutanlığı'nda görev yapan 57 askerin gıda zehirlenmesi şüphesi ile hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındığı belirtildi.

http://www.denizli.bel.tr/
Denizli Tugay Komutanlığı'nda görev yapan 57 askerin gıda zehirlenmesi şüphesi ile hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındığı kaydedildi. Denizli Valiliği'nden yapılan ilk açıklamada ise askerlerin hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi. Ayrıca konu hakkında İl Sağlık Müdürlüğü tarafından da soruşturma başlatıldığı ifade edildi.Denizli Tugay Komutanlığı'nda görev yapan 57 askerin gıda zehirlenmesi şüphesiyle, kentteki çeşitli hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındığı belirtildi. Denizli Valiliği'nden yapılan açıklamada Denizli Tugay Komutanlığı'nda görev yapan 57 askerde gıda zehirlenmesi şüphesinin ortaya çıktığı, sabah saatlerinde Denizli Devlet Hastanesi'ne sevk edilen 5 askerin rahatsızlığının, zehirlenme olarak değerlendirilmediği de söylendi.

Soruşturma Başlatıldı

Askerlerin akşam saatlerinde toplu olarak tugay revirine başvurduğu bildirilirken, 29 askerin, Denizli Devlet Hastanesi, Pamukkale Üniversitesi Hastanesi ve Servergazi Devlet Hastanesi'ne sevk edildiği, 23'ünün ise askeri hastanede tedavi altında olduğu belirtildi. Askerlerin hayati tehlikelerinin bulunmadığı, olayla ilgili İl Sağlık Müdürlüğünün işlem başlattığı kaydedildi.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat