Denizli Turizmi İçin Tanıtım Atağı

Okunma: 2537
Ege - Denizli 1 Kasım 2016 16:11
Videoyu Aç Denizli Turizmi İçin Tanıtım Atağı
A
a

Denizli turizminin ulusal ve uluslararası alanlarda tanıtımı amacıyla Vali Dr. Ahmet Altıparmak liderliğinde yapılan çalışmalar sonuç vermeye başladı.

http://www.denizli.bel.tr/

Çalışmalardan ilki olan ‘Denizli Tanıtım Kitabı’ hazırlandı. Kapak fotoğrafı olarak Pamukkale’nin seçildiği tanıtım kitabı, ‘Denizli; Keşfedilecek Çok Şey Var’ ve ‘Denizli’ye Gitmek İçin 40 Neden’ ana başlıklarıyla sektör temsilcilerinin beğenisine sunuldu. Denizli tanıtım kitabı, ilk olarak turizm dergilerinden Tempo Travel Dergisinin, sonbahar sayısı ile birlikte okuyucularıyla buluşturuldu.
 
 
 
Başta UNESCO Dünya Miras Listesinde yer alan Pamukkale ile hem ülkemizde hem de uluslararası turizm sektöründe önemli bir yere sahip Denizli turizmi; Valiliğimizin öncülüğünde ve GEKA’nın destekleriyle tanıtılmaya devam ediliyor. Bu amaçla İlimizin termal sağlık, tarih, inanç, mağara ve yayla turizmi ile adrenalin sporları gibi alternatif turizm imkanlarının ulusal ve uluslararası alanlarda tanıtılması amacıyla hazırlanan tanıtım kitapçığı, yurt genelinde önemli bir okuyucu kitlesine sahip olan Tempo Travel Dergisi sonbahar sayısında ‘Denizli; Keşfedilecek Çok Şey Var’ ve ‘Denizli’ye Gitmek İçin 40 Neden’ ana başlıklarıyla derginin özel ‘Denizli Eki’ olarak ülke genelinde dağıtılmaya başlandı. Görsel olarak zengin bir içeriğe sahip olan Denizli ekinin sektördeki okuyucu kitlesiyle buluşarak, İlimiz tanıtımına önemli katkı sunması hedefleniyor.
 
Ülkemizde turizm alanında birçok kentten daha zengin potansiyele sahip olan Denizli’nin, ‘Beyaz Cennet’ olarak da bilinen Pamukkale’si ve diğer güzellikleriyle Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden birisi olduğunu her seferinde hatırlatan Vali Dr. Ahmet Altıparmak, kentin tanıtımında eksik kalındığını vurgulamıştı. Daha önce Denizli’nin tanıtımı için; Denizli turizminde altyapıyı destekleyecek olan ‘Denizli Turizm Altyapı Birliği (DETAB)’ni hayata geçireceklerini açıklayan Vali Altıparmak, Turizmde en iyi tanıtımın; gelenin memnuniyeti olduğunu belirtmişti. Vali Dr. Ahmet Altıparmak, bu bağlamda Tempo Travel Dergisinin sonbahar ekinde okuyucusuyla buluşturulan ‘Denizli’ tanıtım kitapçığının, Denizli turizm potansiyelinin tanıtımda önemli olduğunu vurguladı.
 
Denizli Valiliği’nin öncülüğünde ve GEKA’nın destekleriyle gerçekleştirilen çalışma 15.5x15.5 cm ebatlarında ve 96 sayfa+kapaktan oluşmakta ve bu ay 20 bin tiraja sahip Tempo Travel Dergisi ile tüm Türkiye’ye dağıtımı yapıldı.
 
 
 

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat