Doyası Eğlendiler

Okunma: 1667
İlçe Haberleri 13 Mayıs 2018 19:34
Videoyu Aç Doyası Eğlendiler
A
a

Pamukkale Üniversitesi Rektörlüğü’nün Gölbahçe’de organize ettiği Anneler Günü Etkinlikleri’ne katılımda bulunan anneler ve çocukları, Anneler Günü’nü kutladılar.

http://www.denizli.bel.tr/
PAÜ Gölbahçe’de yapılan etkinliklere Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Arzu Yaren, Prof. Dr. Rafet Kılınçarslan, Genel Sekreter Doç. Dr. Mehmet Ali Sarı başta olmak üzere çeşitli fakülteler, meslek yüksekokulu ve yüksekokulların dekanları, dekan yardımcıları ile birlikte akademisyenler, idari yöneticiler ve aileleri ile öğrenciler katılımda bulundular.

Bir Sürü Etkinlik

Etkinlikler, Güzel Sanatlar Müzik Eğitimi Bölümü öğrencilerince yapılan mini konserle başladı. Konserin ardından Afrikalı Genç Topluluğu’nun sahnelemiş olduğu yöresel danslar ile süren etkinlikler, çocukların ilgi ile izlediği Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği Bölümü öğrencilerinin deneysel aktiviteleri ile sürdü. Etkinlik PAÜ Gölbahçe’de kurulan farklı stantlarda anne ve çocukların katılımı ile gerçekleştirilen Resim Bölümü öğrencilerince yapılan toz boyama aktiviteleri ve Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Bölümü öğrencilerinin hazırladığı sportif oyun ve yarışmalar ile sürdü.

Gölbahçe’de PAÜ Rektörlüğünce yapılan etkinliklerde hem anneler çocukları ile hem de çocuklar kendi içlerinde eğlenip Anneler Günü’nü doyasıya kutladılar.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat