DTO Başkanı Erdoğan'dan, Destek Çağrısı

Ege - Denizli 3 Ağustos 2018 20:11
Videoyu Aç DTO Başkanı Erdoğan'dan, Destek Çağrısı
A
a

Denizli Ticaret Odası ( DTO ) Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, yapmış olduğu yazılı bir açıklama ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip  Erdoğan'ın döviz ile alakalı son çağrısına destekte bulundu.

http://www.denizli.bel.tr/
Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün açıklamış olduğu 100 günlük eylem planında vatandaşlara da bir çağrıda bulundu ve herkesin dövizlerini TL yapmasını ve kendilerine destek olmasını talep etti. Denizli’den bu çağrıya ilk destek Denizli Ticaret Odası ( DTO ) Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan’dan geldi.

DTO Başkanı Uğur Erdoğan yaptığı açıklamasında, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bir ekonomik savaş ile karşı karşıya olunduğu ama hiç kimsenin endişe etmemesi gerektiği, kendilerinin bu savaştan da galip çıkacaklarını, millete seslendiğini; gelin yastık altındaki dolarları, dövizleri, altınları bozdurun çağrısı yaptığını, yastık altından dövizlerin, altınların çıkarılması ve TL'ye dönüştürülmesi çağrısını, yerli ve milli direnişin tüm dünyaya karşı ortaya konulması desteklediklerini ifade etti.

Bu Oyunu Bozalım

Atıl vaziyette olan tasarrufları ekonomiye kazandırarak daha da değerlenmesini sağlamanın aynı zamanda bir vatandaşlık görevi olduğunu dile getiren DTO Başkanı Erdoğan, Türk Lirası'nın hak ettiği değeri bulmasının yolunun, halkın parasına sahip çıkmasından geçtiğini, Milletin, Cumhurbaşkanının bu çağrısına daha evvel olduğu gibi yine duyarsız kalmayacağını düşündüğünü belirtti ve “gelin hep beraber devlete ve millete karşı yürütülen uluslararası mihrakların yürüttüğü bu oyunu bozalım!" ifadelerini kullandı.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon
abuzittin 4 Ağustos 2018 13:44

siz satın bizde yok byalkakalar milletin bizrkitirdiği 50 -100- 250- dolar akaldıysanız vah ülkem evah vah ki vahhhhh

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat