DTO'dan Muharrem Ayı İçin Aşure İkramı

Okunma: 1418
Ege - Denizli 14 Ekim 2016 09:01
Videoyu Aç DTO'dan Muharrem Ayı İçin Aşure İkramı
A
a

Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan,Muharrem ayı dolayısıyla düzenleyecekleri aşure ikramına üyelerini ve tüm Denizli halkını davet etti.

http://www.denizli.bel.tr/

Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Muharrem ayı dolayısıyla 15 Ekim 2016 Cumartesi Günü (Yarın) saat 14.00’da Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli Valisi Ahmet Altıparmak, milletvekilleri ve il protokol üyelerinin katılımıyla düzenleyecekleri aşure ikramına üyelerini ve tüm Denizli halkını davet etti.

Başkan Erdoğan, yaptığı açıklamada, Muharrem ayının dayanışma, birlik ve paylaşma ayı olduğunu belirterek, “İslam aleminin Muharrem ayını kutluyorum. Denizli Ticaret Odası olarak bu ay vesilesiyle 4. kez aşure dağıtımı gerçekleştireceğiz. Aşure ikramımızda, paylaşma, hoşgörü, birlik ve beraberliğe dikkat çekmek istiyoruz.” dedi.

6 bin kişilik aşure yaptırarak, dağıtımını gerçekleştireceklerini ifade eden Başkan Erdoğan, “Aşure hayrımıza, bir aksilik olmaması durumunda Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci, Denizli Valimiz Sayın Ahmet Altıparmak, milletvekillerimiz ve il protokol üyelerimiz katılacaklar. Ayrıca üyelerimizi ve halkımızı yarın saat 14.00’da gerçekleştireceğimiz aşure hayrımıza davet ediyoruz.” diye konuştu.

DTO
http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat