DTO'daTanışma Toplantısı Düzenledi

Okunma: 1807
Ege - Denizli 29 Eylül 2016 12:14
Videoyu Aç DTO'daTanışma Toplantısı Düzenledi
A
a

Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte basın ile tanışma toplantısı düzenledi.

http://www.denizli.bel.tr/

Denizli Ticaret Odası’nda düzenlenen toplantıda, Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İmran Eraslan ile yönetim kurulu üyeleri M.Fatih Koçer, Ramazan Çelikkol, Ali İrimağzı, Mesut Yılmaz, Kemal Tuncer, Ferruh Dalkılıç ve Hikmet Alpaslan hazır bulundu.

Başkanlık görevini layık gördükleri için yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, “Hepinizin de bildiği gibi Denizli Ticaret Odası Denizli’nin en büyük odalarından biridir. Denizli Ticaret Odamızdaki meslek komitelerimiz, meclis üyelerimiz ve yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte çeşitli sektörlerle ilgili çalışmalar gerçekleştireceğiz ve bunları her geçen gün yoğunlaştıracağız. Yurtiçi-yurtdışı fuar ve iş gezilerini artıracağız.” dedi.

Basın mensupları ile sürekli temas halinde olacaklarını ve istişareler gerçekleştireceklerini dile getiren Erdoğan, “Sivil toplum kuruluşları, özel sektör, üniversite ve Teknokent ile de ilişkilerimizi artıracağız. Sanayici, işadamları ve tüm sektör temsilcileriyle biraraya gelip bir sinerji oluşturma gayreti içinde olacağız.” diye konuştu.

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat