Emniyet Müdürü Öğrencilerle...

Ege - Denizli 9 Mart 2018 17:31
Videoyu Aç Emniyet Müdürü Öğrencilerle...
A
a

Emniyet Müdürü Öğrencilerle...

http://www.denizli.bel.tr/

8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Denizli Emniyet Müdürü Sayın Mevlüt DEMİR Pamukkale Üniversitesinde değişik bölümlerde öğrenim gören Alanyalı 30 öğrenci ile Polis Evinde düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.

Görev yaptığı illerde Alanyalılara sahip çıkması ile bilinen ve gönüllerde yer edinen Denizli Emniyet Müdürümüz Sayın Mevlüt DEMİR, Alanya’dan ve ailelerinden uzakta eğitim gören Alanyalı öğrencileri bir araya getirerek onlarla sohbet edip dertlerini dinledi. Gençlerle koyu bir Alanya sohbeti eden Sayın Müdürümüz, günün önemine binaen toplumda kadının önemine vurgu yaparak, kadının toplumdaki eğitici rolüne dikkat çekti. “Cehaletin en büyük korkusu kadındır zira kadın öğrenirse çocuklarına da öğretir, bu nedenle sizler daha güçlü bir Türkiye’nin mimarları olarak eğitime daha fazla önem vermeli bu yönde sağlam adımlar atmalısınız, sizlerin bu yoldaki tüm engelleri aşmanızda ben şahsım ve Emniyet Teşkilatı olarak her daim yanınızda olacağımızı bilmezini isteriz “ dedi.

Sohbet havasında yapılan kahvaltı programı, Emniyet Müdürü Sayın Mevlüt DEMİR’in 8 Mart Dünya kadınlar günü vesilesi ile bayan öğrencilere çiçek ve hediyeler ile diğer bütün öğrencilere de yerel hediyelerden dağıttı. Polis Evinde görevli bayan personeli de unutmayan Sayın Müdürümüz onlara da karanfil dağıtması ve birlikte hatıra fotoğrafı çekilmesiyle program son buldu.

https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat