Emniyet Müdürüne İade-i Ziyaret

Ege - Denizli 16 Şubat 2018 14:17
Videoyu Aç Emniyet Müdürüne İade-i Ziyaret
A
a

Emniyet Müdürüne İade-i Ziyaret

http://www.denizli.bel.tr/

Denizli Emniyet Müdürü Sayın Mevlüt DEMİR’ ün 17 Ekim 2017 tarihinde Yaş Sebze ve Meyve Hali’ni ziyaret etmiş, hal esnafı ile güvenlik ve şehrin huzuruna yönelik değerlendirmelerde bulunmuşlardı.

Yapılan ziyaretten sonra, Sebze Hali Müdürü Mevlüt YILDIRIM, Denizli Meyve ve Sebze Komisyoncuları Derneği Başkanı Cemil DİNÇ, yönetim kurulu üyeleri ve hal esnafı Emniyet Müdürü Sayın Mevlüt DEMİR’ üne iadeyi ziyaret bulundular.

Ziyaret esnasında Hal esnafı, Emniyet Müdürü Sayın Mevlüt DEMİR’e “ Emniyet Müdürlüğünün yapmış olduğu kontrol ve uygulamalarından duymuş oldukları memnuniyetlerini ifade ederek, Asayiş ve Trafik konularında özveri ile gece gündüz demeden çalışan Denizli Emniyet Müdürlüğü personeline kolaylıklar dilediklerini” dile getirmişlerdir.

Emniyet Müdürü Sayın Mevlüt DEMİR “ Sunulan hizmetlerin sürekli iyileştirme gayreti içerisinde olduklarını, hal esnafının her zaman yanında yer alacaklarını, yaşanan sorunların takipçisi ve çözüm yollarında da yardımcı olacaklarını söyleyerek, yapılan iade-i ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti” dile getirdi.

Misafirperverliğinden dolayı Emniyet Müdürüne teşekkür ettikleri İade-i ziyaret, hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat