Engelsiz Yaşam Akademisi Büyük Bir Coşkuyla Açıldı

İlçe Haberleri 3 Aralık 2018 20:26
Videoyu Aç Engelsiz Yaşam Akademisi Büyük Bir Coşkuyla Açıldı
A
a

Merkezefendi Belediyesi tarafından yapılan bölgenin ilk ve tek sosyal tesisi özelliği taşıyan ‘Engelsiz Yaşam Akademisi’nin açılışı 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde tören ile yapıldı.

http://www.denizli.bel.tr/
Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Merkezefendi Belediyesi olarak engelli kardeşler ile alakalı yalnızca 3 Aralık’ta değil, her zaman bir şeyler yapmak amacı ile hep gayret içerisinde olduklarını, böyle anlamlı bir günde, böyle güzel bir açılışta kendilerini yalnız bırakmadıkları için, heyecanlarını paylaştıkları için herkese çok teşekkür ettiğini ifade etti.

İçinde pek çok mesleki atölyenin olduğu ve Nevşehir’de organize edilen 2. Uluslararası Şehir, Çevre ve Sağlık Kongresi’nin ‘En İyi Uygulama Yarışması’nda ‘Sağlık ve Sosyal Hizmet Kategorisi’nde Türkiye 1. si olan ‘Engelsiz Yaşam Akademisi’nin açılışında konuşan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Öncelikle 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü, Dünya Engelliler Farkındalık Günümüzü kutluyorum. Böyle anlamlı bir günde Merkezefendi Belediyesi olarak bizler de bu açılışı yetiştirebilmek için bütün arkadaşlarımızla beraber büyük bir gayret içerisinde olduk. Böyle anlamlı bir günde, böyle güzel bir açılışta bizleri yalnız bırakmadığınız için, bizim heyecanımızı paylaştığınız için sizlere çok çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat
https://akishaber.com.tr/