Enstitü'de İncelemeler Yaptı

İlçe Haberleri 4 Ekim 2018 12:18
Videoyu Aç Enstitü'de İncelemeler Yaptı
A
a

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) yerleşkesi içinde yapımı sürdürülen Enstitü binası inşaatını gezen Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ çeşitli incelemeler yaptı.

http://www.denizli.bel.tr/
Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, üniversite yerleşkesi içinde inşası devam eden Enstitü binasına giderek incelemelerde bulundu. Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ’ı, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Rafet Kılınçarslan, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Osman Çiftçi,  PAÜ Genel Sekreteri Doç. Dr. Mehmet Ali Sarı da yalnız bırakmadı.

Enstitü inşaatı ile yakın bir şekilde alakadar olan Rektör Bağ, çalışmaların son durumu ile alakalı yetkililerden bilgi aldı. Dersliklerin daha konforlu olması için gerekli çalışmaların yapılması talimatlarını veren Bağ, hassasiyet gösterilmesini talep etti.

Daha Verimli Bir Çalışma

Öğrenci odaklı bir anlayış ile çalıştıklarını idile getiren, öğrencilerin en iyi şartlarda öğrenimlerini sürdürmeleri için çalıştıklarını, enstitü binasının tamamlanması ile beraber öğrencilerin daha verimli çalışmalar yapma olanağının sağlanacağını sözlerine ekledi.

5 bin 800 metrekarelik kapalı alanda, beş katlı olarak inşa edilmiş olan Enstitü binasının önümüzdeki Kasım ayı içinde tamamlanması planlanıyor.
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat
https://akishaber.com.tr/