Facebook'tan Sadece Arkadaşlarını Değil...

Okunma: 3017
Ege - Denizli 25 Kasım 2016 12:03
Videoyu Aç Facebook'tan Sadece Arkadaşlarını Değil...
A
a

Denizli Sanayi Odası tarafından düzenli olarak yapılan eğitimlerde sıra, üyelerden gelen yoğun talep üzerine "İhracatta Müşteri Bulma Teknikleri" eğitimindeydi.

http://www.denizli.bel.tr/

İhracatı Geliştirme Merkezi eğitmenleri tarafından verilen eğitimde, müşteri bulmak için kullanılabilecek birçok farklı yöntem üzerinde duruldu.

Denizli Sanayi Odası (DSO) tarafından 23 Kasım tarihinde DSO üyelerine yönelik düzenlenen “İhracatta Müşteri Bulma Teknikleri" eğitimi sona erdi. Eğitimci Murat Işık tarafından verilen eğitimde katılımcılara, 365 gün ihracat planlaması, firma analiz soruları, şirket profili çıkarma, hedef kitleye ulaşma teknikleri ve müşteri veri tabanı oluşturma konularında eğitim verildi. Geleneksel yöntemlerin dışında, sosyalleşme aracı olarak kullanılan Facebook, Twitter ve Instagram gibi uygulamalar üzerinden de müşteri bulma tekniklerine yer veren eğitim, oldukça ilgi çekti.

 

Üyelerden gelen talepler doğrultusunda her sene eğitim planını organize eden Denizli Sanayi Odası, 2017 yılında da dış pazar eğitimlerine ağırlık verecek. Bunun yanında kurumsallaşma, markalaşma, teşviklerden faydalanma konularının ele alınacağı yeni eğitim dönemi, Ocak ayından itibaren üyelere duyurulmaya başlanacak.

 

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat