Fenomen kedi Tarçın'a yeni yuva

Ege - Denizli 10 Ocak 2019 13:17
Videoyu Aç Fenomen kedi Tarçın'a yeni yuva
A
a

Denizli'den yola çıkarak sahibinden habersiz olarak Selçuk ilçesinde trenden inen sevimli kedi Tarçın, makinistlerin ilgi odağı oldu.

http://www.denizli.bel.tr/
Denizli'den yola çıkarak sahibinden habersiz olarak Selçuk ilçesinde trenden inen sevimli kedi Tarçın, makinistlerin ilgi odağı oldu.
 
Denizli-İzmir seferini gerçekleştiren bir trende sahibi ile beraber seyahat yapan kedi Selçuk da trenden indi. Sahibini bırakan kedi başıboş dolanırken gardaki görevli personel tarafından son anda fark edildi. Tarçın adı verilen sevimli kedi, bir kaç gün sonra Denizli yönüne giden trene binerek tekrardan Selçuk'tan ayrıldı.
 
Trende yolcuların ve personelin ilgi odağı haline gelen Tarçın, oradan da Aydın'ın Nazilli ilçesine geldi. Burada bir makinist tarafından sahiplenilen Tarçın, evdeki diğer kedi ile anlaşamayınca tekrar Selçuk'a gönderildi. Burada görevli Yasin Özkan sevimli kediyi sahiplenme isteğinde bulundu.
 
Sosyal medyada da fenomen olan Tarçın'ın gerçek sahibi sonunda Denizli de ortaya çıktı. Karşılıklı yapılan görüşme sonucu Tarçın'ın, Özkan Ailesi'nde kalmasına karar verildi.

Tarçın Kedi

Tarçın Kedi
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat