Galaxy Note 8'e İlginç Bir Özellik Daha

Okunma: 1668
Teknoloji 4 Ekim 2016 15:50
Videoyu Aç Galaxy Note 8'e İlginç Bir Özellik Daha
A
a

Samsung, gelecekteki Galaxy Note 8'de göreceğimiz S Pen'lere ilginç bir özellik daha getirmeye hazırlanıyor.Böylece yeniliklerin arkasının kesilmeyeceğide belli oldu.

http://www.denizli.bel.tr/

Samsung'un phablet cihazlarının elbette en önemli taraflarından biri telefonlarla birlikte gelen S Pen'ler. Kullanıcılara telefonlarıyla etkileşime geçmelerinde birçok yeni yol sunan bu akıllı kalemler cihazların ekranında çizim yapmanızı, el yazınızdan yararlanmanızı sağlıyor. Her yeni Galaxy Note modeliyle giderek kendisini geliştiren S Pen'lerin gelecekte sahip olması beklenen bir özellik ise oldukça heyecan verici. Buna göre S Pen'ler yakında kullanıcılarla konuşmaya başlayabilir!

Patently Mobile'ın, Mart 2016'da dosyalandığını ortaya çıkardığı yeni bir patente göre S Pen'in üst tarafında bir hoparlör yerleştirilmesi bekleniyor.

Diğer yandan söz konusu patentte tam olarak açıklanmayan şey ise bu hoparlörün işlevinin ne olacağı... Şimdiden biraz tahmin yürütmek gerekecek olursa; olası kullanımlar arasında kalemle aldığınız notların hemen ardından size sesli olarak okunması ya da onu bir koltuğun altında kaybetmemeniz için gerektiğinde çalabilen bir alarm sesi yer alabilir.

Söz konusu dahili hoparlör ayrıca cihazın kendi hoparlörleriyle ortak bir biçimde var olabilirse akıllı telefondan çok daha etkili bir ses çıkması da mümkün olabilir.

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat