Galaxy S8 Ne Zaman Tanıtılacak?

Okunma: 361
Teknoloji 17 Eylül 2016 17:40
Videoyu Aç Galaxy S8 Ne Zaman Tanıtılacak?
A
a

Samsung’un Galaxy Note 7 için sorunlar yaşamasının ardından Galaxy S8 modelini daha erken bir tarihte tanıtılacağı ifade edildi.

http://www.denizli.bel.tr/
Samsung, 2016 yılında çok önemli hamleler yaparak gücünü pekiştirirken, Galaxy Note 7 ile birlikte başlayan sorunlar markanın ciddi bir zarar yaşamasına yol açtı. Şu anda Galaxy Note 7 modellerinin iade işlemleri ile ilgilenen marka, bu durumu unutturmak ve kullanıcılara yeni bir model sunarak iyi bir gelir elde etmek adına Galaxy Note 7 sonrasında çıkartılacak Galaxy 8 tanıtım tarihini daha da erkene çekmeyi planlıyor. Konuyla ilgili elde edilen ilk bilgilerde Galaxy 8 modeli için 2017 yılında tanıtımın yapılmasına kesin gözüyle bakılsa da tanıtım tarihinde değişikliğin yapılabileceği belirtildi. Galaxy 8 serisi ile birlikte iki yeni modeli piyasaya sunmayı planlayan Samsung, bu iki modeli ile birlikte hem yüksek özelliklerdeki modelleri kullanıma sunacak hem de Galaxy Note 7 modeliyle yaşanan sorunların bir nebze de olsa unutulmasını sağlayacak. Şu anda milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan ve hala iade edilmeyen Galaxy Note 7 modelleri için dünya genlinde çeşitli önlemler alınmaya başlanırken, Samsung kullanıcıların cihazları iade etmemesi nedeniyle telefonların kullanım dışı kalması adına çalışmalara başladı.

Galaxy 8 Ne Zaman Gelecek?  

Galaxy 8 için yapılan tahminlerde 26 Şubat’ta tanıtımın yapılması bekleniyor. Bu bakımdan şimdiden şubat tarihi için bile beklenti oluşmuş durumda. Üstelik bu tarih resmi olarak da açıklanmadığından dolayı doğruluk payı bulunmuyor. 
 
http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon
huseyın 29 Eylül 2016 00:22

ekran ke narı duz olmalı

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat