Geceye O Espri Damga Vurdu

İlçe Haberleri 17 Eylül 2018 12:11
Videoyu Aç Geceye O Espri Damga Vurdu
A
a

Denizli Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü’nde çalışan Ayşegül Kaymakcı ile aynı kurumun Ulaştırma Müdürlüğü’nde hizmet veren Veyis ile dünya evine girdi.

http://www.denizli.bel.tr/
Tavaslı olan gelinle Çallı olan damadın nikah törenleri Çal’ın Akkent Mahallesi’nde yapıldı. Nikahı Tavaslı olan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan kıydı. Çallı damadın şahidi ise Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan  olduğu.

Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, gelinle damada içerisinde fincan takımı ve Türk bayrağının da olduğu hediye paketini takdim ettikten sonra yapmış olduğu konuşmasında, genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar dilediğini, bu arada, Hac görevindne dönmüş olan Başkan Osman Zolan’ın da haccının mübarek olmasını dilediğini, Çal ilçesinde yapmış olduğu katkılardan ötürü Başkan Zolan’a teşekkür ettiğini dile getirdi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zolan’da, nikah töreni sırasında espiri yaptı; “Tavas’ı Çal obasından gelenler kurmuş. Dolayısıyla, Çal ile Tavas kardeştir, amcaoğludur” şeklinde konuştu. Osman Zolan’ın bu konuşması uzun bir süre alkış aldı. Zolan, çalışma arkadaşlarının nikahını kıymanın kendisine mutluluk verdiğini ifade etti. Nikah töreninden sonra gelinle damat ve davetliler eğlenceye devam ettiler.

ÇAL İLE TAVAS DOSTLUK MAÇI YAPTI

Bu arada, Çal Belediyespor ile Tavas Birlikspor nikahtan önce Çal İlçe Stadı’nda hazırlık maçı oynadılar. Karşılaşma 2-2 beraberlikle sonlandı. Her iki ekibinde centilmence mücadelesi 200’e yakın taraftar tarafından izlendi.
 
 
 
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon
Fikret zor 17 Eylül 2018 20:27

Her şey gönüllerine göre olsun. Mutlulukları daim olsun.

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat