Geleceğin Teminatı Gençler

İlçe Haberleri 13 Haziran 2018 13:04
Videoyu Aç Geleceğin Teminatı Gençler
A
a

Yoğun süren iftar programlarıyla beraber sahur programlarına da katılım göstermeye çalışan Acıpayam Belediye Başkanı Dr.Hulusi Şevkan ilçeye bağlı Yassıhüyük mahallesi gençlerle sahurladı.

http://www.denizli.bel.tr/
Sahura Meclis üyesi Halil Özonuk, mahalle muhtarı Kadir Kuşçu ve Destek Hizmetleri Müdürü Akif Sözer ile beraber katılım gösteren Başkan Şevkan, Yassıhüyük mahalle gençlerine davetlerinden ötürü teşekkürlerini sundu.


 

Çok Mutlu Olduk

Başkan Şevkan, gençlerle bu mübarek gecede sahur yapmaktan çok mutlu olduğunu, gençlerin daveti ile keyifli bir sahur ve güzel bir istişare imkanının sağlandığını, gençlerin ülkemizin geleceği olduklarını, kendilerinin de belediye olarak geleceğin teminatı gençlere ne kazandırabileceklerini, neler katabileceklerini düşünerek var güçleri ile çalışmayı sürdürdüğünü dile getirdi.
 
Yassıhüyük mahalle gençleri de Belediye Başkanları Dr. Hulusi Şevkan'a, meclis üyesi Halil Özonuk'a, Destek Hizmetleri Müdürü Akif Sözer'e ve mahalle muhtarları Kadir Kuşcu'ya davetlerine geldikleri için teşekkür etti.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat