Geleneksel DTO Aşure Hayrı Yapıldı

Ege - Denizli 28 Eylül 2018 11:52
Videoyu Aç Geleneksel DTO Aşure Hayrı Yapıldı
A
a

Denizli Ticaret Odası (DTO), Muharrem ayı münasebeti ile yaptığı ve gelenekselleştirdiği aşure hayrını, bu sene de yaptı.

http://www.denizli.bel.tr/
Denizli Ticaret Odası geleneksel olarak yaptığı aşure hayrını bu sene de gerçekleştirdi. Aşure hayrında protokol geçiti vardı.

BAŞKAN ERDOĞAN: “BİRLİKTE RAHMETVE BEREKET, AYRILIKTA AZAP VARDIR!”

 
Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Muharrem Ayı münasebetleri ile organize ettikleri aşure hayrına yoğun katılım olmasının kendilerini sevindirdiğini dile getirerek, Aşure hayrını geleneksel bir duruma getirdiklerini, Milletin, düğünde, cenazede ve hayırda mutlaka bir araya geldiklerini, zaten millet olarak kendilerinin de bu birliktelik sayesinde güçlü olduklarını, halk ile esnafın bugün kendilerini yalnız bırakmayarak, yoğun ilgi gösterdiklerini, etkinliğin vatandaşlarımızın, dostların ve esnafların katılımları ile anlam kazandığını, Denizli protokolünün başta olmak üzere davetlerini karşılıksız bırakmayan herkese çok teşekkür ettiğini, bir sivil toplum kuruluşu olduklarının bilinci ve ‘Birlikte rahmet ve bereket, ayrılıkta azap vardır’ düşüncesi ile, hareket etmeye devam edeceklerini ifade etti.
 

ETKİNLİĞİN ARDINDAN DTO YÖNETİM KURULU VE DTO MECLİSİ TOPLANDI

 
Aşure hayrından sonra DTO Yönetim Kurulu ile DTO Meclisi toplandı. Olağan toplantıda, geride kalmış olan süredeki faaliyetlerle önümüzdeki günlere dair planlamalar ele alındı. DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, gelişmeler ve Denizli ekonomisiyle iş dünyasına yansımalarına dair sunumda bulunarak üyeleri bilgilendirdi. Bunun yanında, üyelerin soruları cevaplandı.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat