Genç Sanayiciler Ge İnovasyon Merkezinde

Okunma: 1265
Ege - Denizli 30 Kasım 2016 13:06
Videoyu Aç Genç Sanayiciler Ge İnovasyon Merkezinde
A
a

Endüstri 4.0 (Dördüncü Sanayi Devrimi) bilincinin ilimizde gelişmesi ve bu konudaki çalışmaların çeşitlenmesi amacıyla yapılan bilgilendirme organizasyonlarının devamı olarak Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci başkanlığındaki heyet, Teknopark İstanbul ve GE İnovasyon Merkezlerinde incelemelerde bulundu.

http://www.denizli.bel.tr/

Programın ilk bölümünde GE Türkiye İnovasyon Merkezinde, GE İnovasyon Lideri Ussal Şahbaz tarafından merkezin tanıtımı yapıldıktan sonra GE’nin Endüstri 4.0 kapsamında tesislerin dijitalleşmesi amacıyla yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verildi. Atölye İstanbul ekibinden Suat Batuhan Esirger ise 3 boyutlu tasarım, 3D yazıcılar ve kullanım alanları hakkında paylaşımlarda bulundu.

Organizasyonun ikinci bölümünde Teknopark İstanbul Genel Müdür Vekili Dr. İsmail Arı tarafından teknopark, teknoparktaki şirketler ve şirketler tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi. Arı’nın bilgilendirmesinin hemen ardından Keçeci başkanlığındaki heyet, teknoparkı gezdi. Programda Ussal Şahbaz, “Sanayi İnterneti: Türkiye için Fırsatlar ve Riskler” konulu bir sunum gerçekleştirdi. Devamında, firmaların şirketlerde “Dijitalleşme Kararı Alınması” konulu workshop ile ziyaret tamamlandı.

Saygılarımızla,

 

Açıklama: imza2

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat