Gençlerin Yetenekleri Keşfedilecek

Ege - Denizli 20 Eylül 2018 14:06
Videoyu Aç Gençlerin Yetenekleri Keşfedilecek
A
a

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı’ndan alınan bilgilere göre Genç Denizli’de yeni dönem kayıtlarına başlandı.

http://www.denizli.bel.tr/
Türkiye’nin en mühim gençlik projelerinden bir tanesi olarak seçilmiş olan Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli tarafından kurulmuş olan gençlik kulüplerinin yeni dönem kayıtlarının başlandığı ifade edildi. Gençlerin yeteneklerinin ortaya çıkarılmasının hedeflendiği projede tiyatro, resim, müzik, karikatür gibi sanat dallarının yanında geleneksel Türk el sanatları kulüpleri de yer almakta.
 
Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli bünyesinde kurulmuş olan gençlik kulüplerinin 2018-2019 senesi yeni dönem kayıtlarının alınmaya başlandığı ifade edildi. Gençlerin yeteneklerini ortaya çıkartıp sosyal yaşamlarını zenginleştirmeyi hedefleyen Genç Denizli bünyesinde bu sene 7 değişik kulüp açıldı. "Tiyatro", "Geleneksel Türk El Sanatları", "Kaligrafi", "Ebru", "Resim", "Karikatür" ve "Müzik” kulüplerinin kayıtları Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Ofisi’nin olduğu tarihi Merzeci Un Değirmeni’nde alınıyor. Tümü ücretsiz olan kulüplerde aktif görev almayı isteyen15-25 arası tüm gençler kayıt yaptırabilecekler.
 

Kayıtlar 3 Ekim’de Son Bulacak

 
Gençlerin yeteneklerinin ortaya çıkarılmasının hedeflendiği Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli bünyesindeki kulüplere 3 Ekim 2018’e kadar kayıt yaptırılabilecekleri açıklanırken, kulüplerin tümünün ücretsiz olduğu dile getirildi.


 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat