GIF Dönemi Başlıyor!

Okunma: 1675
Teknoloji 29 Ağustos 2016 19:52
Videoyu Aç GIF Dönemi Başlıyor!
A
a

Son dönemlerde hızlı güncellemeler alarak dikkatleri üzerine çeken Whatsapp için yeni bir güncelleme daha yapılacak.

http://www.denizli.bel.tr/

Yeni güncelleme ile birlitke uygulamanın GIF desteği sunacağı açıklanırken, bu güncelleme sonrasında artık kullanıcılar birbirine Whatsapp üzerinden GIF gönderebilecek. Mesajlaşmanın yanı sıra farklı dosya türlerinin paylaşılması Whatsapp üzerinden mümkün hale getirilirken, GIF desteğinin de verilecek olması bu konuda iyi bir uygulama deneyimi sunacak.

GIF Çok Popüler

Özellikle mesajlaşmalarda GIF’lerin yeri oldukça fazla olurken, Whatsapp için bu anlamda yapılacak iyileştirme konuşmaların çok daha eğlenceli bir şekilde yapılmasını sağlayacak. Üstelik Samsung S-Pen gibi donanımlara sahip kullanıcılar tasarlayacakları GIF’leri bile direk gönderme imkanına sahip. Bu bakımdan Whatsapp güncellemesi ile birlikte aynı zamanda güncelleştirilmiş bir GIF deneyimi de yaşanabilecek

Rootlu Cihazlarda Kullanılıyordu

Öğrenilen bilgilere göre Whatsapp’ın bu özelliği root yapılan cihazlarda kullanılabiliyor. Fakat root teknik bilgiler içeren bir işlem olduğundan dolayı uygulamanın resmi bir şekilde güncelleme alarak sunulmasının ardından bu Whatsapp özelliğini kullanmak mümkün olabilecek. Şu an için yeni bir Whatsapp güncellemesinin ne zaman geleceği bilinmese de önümüzdeki günlerde bu konuda resmi açıklamaların yapılması bekleniyor. Bu sayede kullanıcılar oldukça iyi bir Whatsapp kullanımı elde edebilecek.

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat