Girişimcilik Eğitimi Başladı

Ege - Denizli 6 Ağustos 2018 15:32
Videoyu Aç Girişimcilik Eğitimi Başladı
A
a

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi ve KOSGEB ortaklığıyla girişimci kadınlar için düzenlenmiş olan girişimcilik kursu çerçevesinde 3. dönem eğitimleri de başlatıldı.  

http://www.denizli.bel.tr/
Denizli ilindeki girişimci kadınların iş dünyasına katılımda bulunmalarına katkı sağlamak amacı ile Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi ve KOSGEB ortaklığında organize edilen KOSGEB girişimcilik kursunda 3. dönem eğitimleri de başladı.
 
Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi’nde organize edilen eğitim programına Kişisel ve Kurumsal Danışman Özcan Toralı ve kursiyerler katılımda bulundular. Kent Konseyi Genel Sekreteri Baran Akın, girişimci kadınların bu eğitim ile beraber, iş planı yazmak, pazarlama yapma, markalaşmak, müşteri memnuniyetinin nasıl sağlanacağı, işletme kuruluşunun ne şekilde yapılacağı gibi pek çok konuda bilgiler alacağını,  kadınlara yönelik eğitim çalışmaları ve girişimcilik kurslarının bundan sonra gelecek süreçte de devam edeceğini,  kadınların her türlü projelerine desteğini esirgemeyen, onları her alanda destekleyen, yanlarında olan ve elinden gelen her şeyi yapmakta olan başta Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Osman Zolan olmak üzere  emek veren herkese çok teşekkür ettiğini ifade etti.

En Büyük Mutluluk

 
Kursiyerler ise böyle bir imkana sahip oldukları için çok mutlu olduklarını, başta kendilerini destekleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Osman Zolan olmak üzere emeği geçenlere ve eğitmenlerine çok teşekkür ettiklerini, ailelerine katkıda bulunmanın en büyük mutluluklar arasında olduğunu sözlerine eklediler.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon
Nimet cengiz 10 Ağustos 2018 01:40

Nereye ve nasıl başvuru yapabiliriz bilgilendirirmisiniz herkes katılabiliyo mu şartlar neler

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat