Google Maps'e İki Yeni Özellik!

Okunma: 954
Teknoloji 27 Ağustos 2016 13:30
Videoyu Aç Google Maps'e İki Yeni Özellik!
A
a

Google Maps için gelişmeler sürerken, iki yeni özelliğin daha uygulamaya eklendiği belirtildi.

http://www.denizli.bel.tr/

Google tarafından piyasaya sunulduktan sonra oldukça ilgi gören ve piyasaya en çok kullanılan harita uygulamalarından birisi olan Google Maps için yeni bir açıklama yapıldı. Açıklamalarda servise iki yeni özelliğin daha ekleneceği belirtilirken, geçtiğimiz günlerde yapılan yenilikler ile birlikte Google Maps çok daha kapsamlı bir hale getirildi.

Hız Gösterilecek

Kişilerin Google Maps üzerinden daha fazla veriye sahip olabilmesi adına geliştirmeler yapan Google, kişilerin saatteki hızını da uygulama üzerinden gösterecek. Bu sayede rota belirleyen kişilerin hedefe ne zaman ulaşacağı ile ilgili sonuçlar çok daha doğru bir şekilde hesaplanacak. Üstelik Google Maps için geliştirilen yenilikler sadece hız ile sınırlı değil. Siparişlerin gelme süresine kadar pek çok farklı alanda kullanılabilecek olan Google Maps bu yeni hali ile birlikte çok daha kullanıcı odaklı olacak.

Google Maps hız özelliğinin sadece araçlar için değil, bisiklet süren ya da yürüyüş yapan kişiler için de yararlı olabileceği belirtilirken, bu göstergenin sağ alt köşede yer alacağı ve kişilerin istediği zaman hız bilgisini görüntüleyebileceği belirtildi.

Testler Sürüyor

Google Maps yeni özellikleri için testler sürerken, önümüzdeki günlerde yapılacak yeni bir güncelleme ile birlikte uygulamanın yeni özellikleri sunması bekleniyor.

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat