İhraçlar Arasında Denizliden Önemli İsimler

Okunma: 3626
Asayiş 22 Kasım 2016 11:20
Videoyu Aç İhraçlar Arasında Denizliden Önemli İsimler
A
a

Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren 677 ve 678 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameler kapsamında kamudan ihraç edilenler arasında Denizli'den de önemli isimler var.

http://www.denizli.bel.tr/

Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) Doğal Kaynaklar Ruhsat ve Kültür Varlıkları Müdürü Adem Oklu ve Denizli Belediyesi’nde müdürlük de yapan YİKOB Mühendisi Niyazi Dayanır da kamudan ihraç edildi. 

FETÖ/PDY’nin darbe girişiminin ardından ilan edilen OHAL kapsamında kanun hükmünde kararnameler yayınlanmaya devam ediyor. 677 ve 678 sayılı KHK’lar  Denizli’de de bir çok ihracı getirdi.

677 ve 678 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameler kapsamında kamudan ihraç edilenler arasında, yerel seçimler öncesinde AK Parti’den Merkezkefendi Belediye Başkan aday adayı olan, eski Özel İdare Genel Sekreteri, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) Doğal Kaynaklar Ruhsat ve Kültür Varlıkları Müdürü Adem Oklu da var.
Denizli Belediyesi’nde müdürlük yapan, daha sonra da YİKOB’a mühendis olarak görevlendirilen Niyazi Dayanır da kamudan ihraç edildi.

Adem Oklu, 2010 ile 2015 yılları arasındaki kamu ihalelerine fesat karıştırmak, örgüt üyesi olmak ve örgüte finansal destek sağlamak iddialarıyla gözaltına alınmış ve 5 Ağustos’ta tutuklanmıştı.

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat