İlk Mezuniyete Müdür Öztekin Katılamadı

Ege - Denizli 6 Haziran 2018 17:15
Videoyu Aç İlk Mezuniyete Müdür Öztekin Katılamadı
A
a

Denizli Final Okullarında dün mezuniyet töreni sevinci ve heyecanı vardı ama bu sevinç Müdür Sadi Öztekin'in ameliyat olmasından dolayı programa katılamaması ile buruk bir şekilde yaşandı.

http://www.denizli.bel.tr/
Denizli Final Okulları Müdür Sadi Öztekin fıtık ameliyatı olmasından ötürü öğrenciler için okulda organize edilen mezuniyet törenine katılımda bulunamadı.

İLK MEZUNLAR

Konu ile alakalı törene katılamayan Denizli Final Okulları Müdürü Sadi Öztekin, sosyal medyada yayımlamış olduğu mesajında, 4. ve 8. Sınıf öğrencilerinin mezuniyet (Kep) törenlerinin olduğunu,  çok istemelerine rağmen (böbrek taşı rahatsızlığının tekrardan nüksetmesi ve fıtık ameliyatı olması sebebi ile bu törene katılamadığını, oysa bu çocukların kendileri için çok önemli olduğunu, çünkü Denizli Final Okulları'nın bu sene 4. yılı olduğunu ve bu öğrencilerin kendilerinin özde ilk mezunları olduğunu belirtti ve mezuniyet sırasında yanlarında olamadığı bu çocukların gözlerinden öptüğünü, bundan sonraki hayatlarında başarı, sağlık ve mutluluklar dilediğini, öğretmen arkadaşlar başta olmak üzere tüm personele sonsuz teşekkürlerini sunduğunu ve velilere de hayırlı olsun dileklerini iletti.

Bizlerde Akis Haber ilesi olarak Denizli Final Okulları Müdürü Sadi Öztekin’e geçmiş oldun dileklerimizi iletir acil şifalar dileriz…
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat