İnsanımızın Memnuniyeti Herşeyin Üstündedir

Okunma: 929
Ege - Denizli 30 Kasım 2016 15:40
Videoyu Aç İnsanımızın Memnuniyeti Herşeyin Üstündedir
A
a

Merkezefendi Belediyesi’nin 1 Eylül tarihinden itibaren hizmete sunduğu çağrı merkezinde, gündüzden geceye her gün yüzlerce Merkezefendilinin istek ve önerileri cevap buluyor. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Merkezefendililerin memnuniyetin önceliğine dikkat çekerek, “Bizler memnuniyet üretmek için çalışıyoruz. İnsanımızın memnuniyeti her şeyin üzerinde bulun

http://www.denizli.bel.tr/

Merkezefendi Belediyesi, sürdürdüğü kaliteli hizmet anlayışını ileriye taşımak için yeni bir çalışmasını başlattı. Bu çerçevede, kurulan çağrı merkezi 1 Eylül tarihi itibariyle Merkezefendililerin hizmete sunuldu. Her gün 444 86 62 numaralı telefonu arayan yüzlerce Merkezefendilinin çevre temizliğinden fen işlerine ve zabıtaya kadar birçok talebine cevap verilerek çözüm bulunuyor.  Çağrı merkezine günde ortalama 700 telefon geliyor. Gelen bu telefonlardaki taleplerin ve önerilerin tamamına cevap verilerek çözüme kavuşturuluyor.

 

Merkezefendi Belediyesi çağrı merkezi her türlü acil duruma da hazırlıklı bir şekilde faaliyet gösteriyor.  Öyle ki vatandaşların diğer kamu kurumlarıyla ilgili yaptığı aramalarda da çağrı merkezi, kurumlarla irtibata geçerek vatandaşların taleplerine anında cevap veriyor. 

Aynı zamanda çağrı merkezinden sağlanan aramalarla Merkezefendi Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikler ve yaptığı çalışmalar hakkında Merkezefendililer bilgilendirilebiliyor. Sürekli olarak yapılan hizmet içi eğitimlerle de çağrı merkezi görevlileri kendi bilgilerini güncelliyor. 

 

“İNSANIMIZIN MEMNUNİYETİ HERŞEYİN ÜSTÜNDE”

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak sosyal ve kültürel belediyecilik noktasında marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bütün bu kültürel projelerimizin yanında yapısal projelerimizde var. Hepsinin ötesinde bizler memnuniyet üretmek için çalışıyoruz. İnsanımızın memnuniyeti her şeyin üzerinde bulunuyor. Merkezefendi Belediyemiz ile vatandaşlarımızın kurumsal iletişim içi çağrı merkezimizi faaliyete aldık. Vatandaşlarımız 444 86 62 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabiliyorlar” dedi. 

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat