Instagram’da Hikayeler Artacak

Teknoloji 10 Haziran 2018 18:06
Videoyu Aç Instagram’da Hikayeler Artacak
A
a

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından Instagram kendisini yenilemeye devam ediyor.

http://www.denizli.bel.tr/
Instagram kullanıcıları, yeni gelen bir özellik ile arkadaşları tarafından paylaşılan hikayeleri kendi profillerinde paylaşabilecekler. Fakat bunun yapılabilmesi için arkadaşınızın sizi o hikayede etiketlemiş olması gerek.En popüler resim ve video paylaşma platformları arasında olan Instagram, yeni bir özelliği ilan etti. Artık bir arkadaşınız kendi hikayesinde sizden bahsetti ise siz de aynı hikayeyi kendi profilinizde paylaşabileceksiniz. Yenilikler bununla da sınırlı değil alıntıladığınız hikayeye yeni resim ve videolar da ekleyip üstünde değişiklikler de yapabileceksiniz.

Uyarıyı Onaylarsanız 

‘@mention Sharing’ ismindeki bu özellik, yalnızca o hikayede etiketlenen kullanıcılar için geçerli oluyor. Etiketleme yapmadan evvel uygulama size “Bahsedilen kullanıcılar 24 saat içerisinde bu hikayeyi tekrar yayınlayabilir” uyarısını sunacak. Daha sonra hikayede bahsi geçen kullanıcılara mesaj yolu ile ‘Bunu hikayene ekle’ linki gönderilecek.

Hikaye tekrar paylaşıldığında üstünde istediğiniz değişiklikleri yapabileceksiniz ama diğer kullanıcılar, ilk paylaşan kişinin ismini görecekler.
 
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat