İşim Var Deyip Gitti, 9 Gündür Yok

Ege - Denizli 1 Ağustos 2018 12:16
Videoyu Aç İşim Var Deyip Gitti, 9 Gündür Yok
A
a

Denizli ilinin  Merkezefendi ilçesinde 9 gün evvel parkta eşi Gülay'ın yanından ayrılmış olan 43 yaşındaki Yaşar Ceyhan'dan bir daha haber alınmadı.

http://www.denizli.bel.tr/
Merkezefendi ilçesinde kaybolan ve 9 gündür ortaya çıkmayan Yaşar Ceyhan’ın eşi  Gülay Ceyhan, eşinin hayatından endişe ettiğini ifade ederek, görenlerin emniyet güçlerine haber etmesini istedi.

Denizli Adliyesinin önündeki bir parkta evli ve 2 çocuk annesi 43 yaşındaki Gülay Ceyhan ile aynı yaştaki eşi Yaşar Ceylan, 23 Temmuz günü saat 14.00 sularında bir süre vakit geçirdiler. Çift, parkta oturmalarının ardından buradan kalktı. Geçimini seyyar satıcılık ile sağlıyor olan Yaşar Ceylan, daha sonra bir işinin olduğunu ifade ederek eşinin yanından ayrıldı. O günden sonra da Yaşan Ceyhan ortadan kayboldu ve aradan 9 gün geçmesine rağmen kendisinden herhangi bir haber alınamadı. Gülay Ceyhan, eşi için polis ekiplerine kayıp ihbarı yaptı. Ama geçen zamanda Yaşar Ceylan'a ulaşılamadı.

Hayatından Endişe Ediyoruz

Eşinin hayatından endişelendiğini dile getiren Gülay Ceyhan, eşi ile parkta bir süre sohbet etmesinin ardından kendisinin, adliye önünde 'işim var' deyip, kalktığını, o saatten sonra telefonlarının da cevap vermediğini, kendisine bir türlü ulaşamadıklarını ve haber alamadıklarını, eşinin hayatından endişe duyduğunu ve görenlerin emniyet güçlerine haber etmelerini istediklerini sözlerine ekledi.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat