İsmail Biltekin'den Başkan Zolan'a Ziyaret

Okunma: 1432
Ege - Denizli 3 Kasım 2016 15:00
Videoyu Aç İsmail Biltekin'den Başkan Zolan'a Ziyaret
A
a

MÜSİAD Denizli Şubesi Başkanı İsmail Biltekin ve yönetim kurulu üyeleri Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Başkan Osman Zolan, “Ekonomik anlamda üretmeye odaklanmamız, daha fazla üretip daha fazla ihracat gerçekleştirmemiz gerekiyor” dedi.

http://www.denizli.bel.tr/
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Denizli Şubesi Başkanı İsmail Biltekin ve yönetim kurulu üyeleri Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Ziyarette Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı 3-9 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan MÜSİAD EXPO Fuarının açılış törenine davet eden MÜSİAD Denizli Şube Başkanı İsmail Biltekin, “15 Temmuz olaylarından sonra ekonominin normalleşmesi çarkların işlemesi adına çok çaba sarf ediyoruz. Bu anlamda gelecek çarşamba İstanbul’da bir fuarımız olacak. Gücümüzü dosta düşmana göstermek açısından çok ciddi bir çalışma yapıyoruz. Sizleri de açılışımızda görmekten memnuniyet duyarız” dedi.

“Türkiye, 15 Temmuz’dan sonra yürüyüşe geçti”

Ziyaret nedeniyle MÜSİAD Denizli Şubesine teşekkür eden Başkan Zolan,
Türkiye’nin 15 Temmuz akşamından sonra yeniden bir yürüyüşe geçtiğini kaydederek şunları söyledi: “15 Temmuz akşamı çok karanlıktı. Yüreğimizin ağrıdığı, içimizin burkulduğu anlardı. Çok şükür milletimizle birlikte meydanlardaydık. Cumhurbaşkanımız canını ortaya koyarak cesaretini gösterdi.Sayın Cumhurbaşkanımızın kararlılığı, milletimiz ve Allah’ın yardımıyla çok şükür büyük bir aydınlığa çıktık.

“Daha fazla üretmeliyiz”.
Fuarın önemine değinen Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan,
“Ekonomik anlamda üretmeye odaklanmamız, daha fazla üretip daha fazla ihracat gerçekleştirmemiz gerekiyor. Bunu yapacak kurumların başında da MÜSİAD geliyor” diye konuştu. Konuşmanın ardından Başkan Zolan ve beraberindekiler 15 Temmuz’da Denizli’de yaşanan destanın anlatıldığı dergiyi inceledi.
http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat