İYİ Parti'de İl Başkanları Belli Oldu

Ege - Denizli 14 Eylül 2018 12:52
Videoyu Aç İYİ Parti'de İl Başkanları Belli Oldu
A
a

İYİ Parti Genel Merkezi’nde gelen tavsiye kararı ile taşra teşkilatlarından istifa etmelerini talep edilmişt ve Denizli teşkilatı da bu çağrıya uymuştu. Gelişmelerin ardından il başkanı belli oldu.

http://www.denizli.bel.tr/
İyi Parti Genel Merkez’in istifa çağrısının ardından gereğini yapan İYİ Parti teşkilatı istifa etmişti.  Bu karar sonrasında yeni başkanın kim olacağı ise merak konusu idi. Alınan bilgilere göre İYİ Parti Denizli il Başkanı Hasan Akgün bugün resmi sosyal medya hesabından yapmış olduğu basın açıklaması ile tekrardan İYİ Parti Denizli İl Başkanı olduğunu ifade etti.
 

Bugünden İtibaren Çalışmalara Başlıyorum

Başkan Akgün'ün sosyal medyadan yapmış olduğu basın açıklamasında, bugün itibari ile İYİ Partimizin Denizli İl Başkanlığı görevinin şahsıma verildiğini, kendisine bu görevi veren, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener ve Teşkilâtlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın'a teşekkürlerini sunduğunu, toplumun her kesimini kucaklayan, yenilenmiş, daha dinamik ve donanımlı, yerel seçimlerde partiyi başarıya taşıyacak il ve ilçe yönetimleri oluşturmak amacı ile bugünden itibaren çalışmalara başlayacağını dile getirdi.

İşte Atanan İl Başkanlarının Listesi

 
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat