İYİ Parti'den Denizli'de gençlik aşısı!

Okunma: 569
Ege - Denizli 16 Nisan 2018 21:52
Videoyu Aç İYİ Parti'den Denizli'de gençlik aşısı!
A
a

15 Nisan Pazar gününde İYİ Parti il basında Denizli Gençlik Kolları tanışma toplantısı gerçekleştirildi.

http://www.denizli.bel.tr/
İYİ Parti'de Denizli Gençlik Kolları tanışma toplantısı yapıldı. 15 Nisan Pazar gününde İYİ Parti il basında yapılan toplantıda çok sayıda Denizlili genç yer aldı. Tanışma ve istişare adı altında gerçekleştirilen toplantıda gençlerin sorunları dinlenirken bunlara çözüm yolları arandı. İYİ bir gelecek adına bir araya gelen gençler memleket sevdası adına bir arada olacaklarını söyledi.

14 Mart tarihinde İYİ Parti Genel Merkezi tarafından Denizli Gençlik Kolları Başkanı olarak görevlendirilen ve “Çalışmalara ve etkinliklere hızla devam edeceğiz” diyen Başkan Bayram Can Çapar açıklamasında, "Bizler memleket sevdası ile yanıp tutuşmaktayız. Her zaman fırsat eşitliği için mücadele vermeye devam edeceğiz." dedi.

Bayram Can Çapar'dan Açıklama

Bayram Can Çapar açıklamasının devamında, “Samimiyet, vicdan ve fedakarlıktan yoksun olan tüm siyasi hareketler bizim gözümüzde başarısızdır. Onlar yok olmaya her zaman mahkumdurlar. Bizler, mevcudiyetini ve istikbalini aziz vatan uğruna harcayan; memleket sevdası nedir bilen; Cumhuriyetimizin temel değerlerine sahip çıkan; demokrasi için savaşan; medeniyet yolunu oluşturacak olan gençleriz. Bizler aklımızla alay edenlere "Dur Kardeşim" diyebilen İYİ gençleriz. İnandığımız değerler adına mücadele edeceğiz. Herkesi doğru bildiğimiz bu yolda İYİ olmaya davet ediyoruz. Her zaman vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat