Kadın Eliyle Alabalık

Okunma: 2163
Ege - Denizli 14 Ağustos 2017 16:58
Videoyu Aç Kadın Eliyle Alabalık
A
a

Kadın Eliyle Alabalık

http://www.denizli.bel.tr/
Denizli Çameli İlçesinde “Kadın Eliyle Alabalık Yetiştiriciliği” projesi kapsamında eğitim alan 29 kadın kursiyer Eğirdir Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğüne yapılan inceleme gezi ile eğitimlerini uygulamalarla buluşturdu.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığınca desteklenmekte olan Denizli İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve Eğirdir Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü tarafından 7-11 Ağustos 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilen “Kadın Eliyle Alabalık Yetiştiriciliği” proje kapsamında 29 kadın alabalık yetiştiricisi Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğüne ziyaret gerçekleştirdi.

Kadın kursiyerlere kurum ve işleyişi hakkında bilgiler aktarıldı. Enstitü Müdür Yardımcısı Kadir ÇAPKIN tarafından kurumu tanıtan bir sunum gerçekleştirildi. Ardından kurum araştırmacı personeli tarafından kursiyerlere balık müzesi, tıbbi sülük araştırma laboratuvarı, kerevit araştırma merkezi ve laboratuvarlar hakkında yerinde bilgiler verildi.

Eğirdir inceleme gezisi Kovada Gölü Milli Parkı ziyaretiyle son buldu.
 
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

24 Haziran'da Kime Oy vereceksiniz ?

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat