Kamyonun En Arkasına Saklamışlar

Ege - Denizli 6 Aralık 2018 15:47
Videoyu Aç Kamyonun En Arkasına Saklamışlar
A
a

Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından alınan istihbari bilgiler ve sürdürülen çalışmalar doğrultusunda Denizli’de her türlü kaçakçılık faaliyetinin önlenip suç ve suçluların açığa çıkartılması amacı ile çalışmalara başlandı.

http://www.denizli.bel.tr/
Kaçakçılık suçlarına engel olunması çalışmaları kapsamında görevli ekipler tarafından tütün ve tütün mamulleriyle alkollü içki kaçakçılığı yapmayı isteyen şahıs ve organizasyonlara yönelik Denizli’deki işyerlerinde ve şehrin belirli noktalarında kontroller yapıldı.

30 Bine Yakın Kaçak Sigara

Gerçekleştirilen Denetimler sırasında durumundan şüphelenilen ve üstünde yük olan bir kamyon görevli ekipler tarafından gerekli tertibat alınmasının ardından durduruldu. Araç içinde yapılan kontrollerde gerekli belgeleri bulunan yasal yük arasında farklı kolilerin olduğu gözlendi. Kamyon kasası tamamıyla boşaltıldığında aracın kasasının en arkada son bölümünde bu kolilerin saklanarak değişik renk ve şekillerde değişik markalara ait kartonlar içinde toplam 29.030 paket kaçak sigara bulunup el konuldu.
 
Yine kaçakçılık suçlarına engel olunması çerçevesinde görevli ekipler tarafından Denizli’deki 3 değişik işyerinde yapılan kontrol ve aramalarda bir işyerinde damacana içerisine yasadışı olarak yapılan sahte/kaçak alkollü içkinin pompa yardımıyla farklı ebatlarda pet ve cam şişelere koyarak kaçak alkol satışının yapıldığı tespit edildi.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat