Karahisar Yardım Bekliyor

Okunma: 4160
Ege - Denizli 17 Haziran 2017 13:48
Videoyu Aç Karahisar Yardım Bekliyor
A
a

Denizli ve ilçelerinde son yağan yağmurlar bir çok yere zarar verdi.

http://www.denizli.bel.tr/
Özellikle ilçelerde büyük sıkıntılar yaşandı.Bu sıkıntılardan en çok etkilenen ilçelerden birisi de Tavas ve mahalleleri oldu.Tavas’ın Karahisar mahallesinde bir çok vatandaş gazetemize ulaşarak sorunlarını dile getirdiler.

Mahalle içinde yürümenin bile çok zor şartlarda yapılabildiğini dile getiren Karahisarlılar,bir muhatap bulamıyoruz.Belediyeler topu biri birilerine atıyorlar.
Mahalle içinde çizmelerle dolaşıyoruz,çok mağduruz.Yollar çamur içinde Belediyeden ve yetkililerden yardım bekliyoruz dediler…

Karahisar mahallesinde vatandaşların gazetemize gönderdikleri fotoğrafları yorumsuz yayınlıyoruz...http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon
Karahisar Halkı 17 Haziran 2017 23:04

Gazetenizde haber güzel olmuş. Fakat her nedense haberin içinde altyapı çalışmaları olduğunu yazmıyor. Karahisar Mahallesinin komple 95 km içmesuyu ve kanalizasyon hatlarının değiştiğinin artık sona geldiğini 55 km üst yapı ( asfalt ve parke döşemesi) Haziran'ın 23 de ihalesi olduğunu ve 6 ayda biteceğini belirtmek isteriz. Bunlar kazılmadan toz toprak ve çamur olmadıktan sonra yapılmaz. Bu resimler geçen günkü yağıştan yani aşırı yağıştan sonra olmuştur. Aynı olay Denizli de İzmir'de hatta Almanya da bile vardı.

0 7 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat