Katil İsrail'e Açıkça Destek Verdi

Okunma: 4390
Türkiye 23 Temmuz 2017 07:45
Videoyu Aç Katil İsrail'e Açıkça Destek Verdi
A
a

Katil İsrail Devletinin ''İslam Alimi'' olarak gördüğü tek kişi olan Kedicikli şaklaban Adnan Oktar, İsrail'e açıkça destek verdi

http://www.denizli.bel.tr/
Malikanesinde "kedicikler" dediği kadın grubuyla yaptığı alemlerle tanınan ve zaman zaman yaptığı provokatif açıklamalarıyla gündeme gelen Adnan Oktar, bu akşam sosyal medya hesaplarından yaptığı skandal açıklamalarla İsrail'e ve Kudüs'te yapılan katliamlara tam destek verdi.

İSRAİL POLİSİNİN KENDİNİ KORUMA HAKKI VARMIŞ
 
Facebook hesabından canlı yayın yapan, daha sonra buradaki açıklamalarını twitter adresinden paylaşan Oktar, Mescid-i Aksa'yı işgal eden, bugün Aksa'da namaz kılmak isteyen cemaate saldırıp 3 Filistinliyi şehit eden İsrail'i savundu.
Filistinli sivilleri suçlayan Oktar, "İsrail polisinin kendini koruma hakkı var" diyerek katliama meşruiyet kazandırmaya çalıştı.
İşte Adnan Oktar'ın skandal paylaşımları:
 
Filistinli gençlerin polisle çatışıp Mescidi Aksa'ya sığınması yöntemi yanlış. Polisle çatıştığında polis kendisini koruma hakkına sahip olur.
Türkiye'de veya başka ülkede polise saldıran biri camiye sığındığında polisin nasıl kendini koruma hakkı varsa İsrail'in de bu hakkı olur.
Bu yüzden Müslümanların en baştan yanlış yöntemlerden vazgeçmesi gerekir. Caminin içine çatışmayı çekmek akılcı vicdani tutum değildir. Kendini korudun demek samimi olmaz Polise ateş açıp polis kovalayınca Mescidi Aksa'ya kaçıp Müslümanları hedef haline getirmek yanlıştır.
İslam alemi ile İsrail savaşsın ve bölgede iyice kan aksın isteyenlerin oyununa karşı dikkatli olunmalıdır.
 
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon
Şaban vsbsh 23 Temmuz 2017 12:59

Adnan oktar gibi senin bacını s... pic mescidi aksa yahudilerin degil müslümanlarındır mason ibne

0 1 Cevap Yaz
Kalender 23 Temmuz 2017 12:26

ADNAN HOCANIN KARILARLA NE HALT ISLEDIGI BENI ILGILENDIRMIYOR FAKAT BU KONUDAKI DUSUNCESI GAYET MANTIKLI ADAM YANLIS BIR SEY DEMIYORKI ADAM GELECEK KAPIDA BEKLEYEN POLISI CEKIP VURACAK CAMININ ICINE KACARAK SUCSUZ GUNAHSIZ INSANLARI HEDEF GOSTERECEK FAKAT POLISTE KUZU KUZU OTURUP AGLAYACAK OYLEMI DUNYANIN NERESINDE GORULMUS ALLAH ASKINA SOYLERMISINIZ yani adnan hoca bu konuda hakli ve destekliyorum.GUNEY AFRIKA

3 1 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat