Kaymakamlar Toplantısı Yapıldı

Ege - Denizli 6 Şubat 2018 16:00
Videoyu Aç Kaymakamlar Toplantısı Yapıldı
A
a

Kaymakamlar Toplantısı Yapıldı

http://www.denizli.bel.tr/

İl İdare Şube Başkanları ve Kaymakamlar Toplantısı Yapıldı

5442 Sayılı İl İdaresi Kanununun 24. maddesi gereğince yılda 4 kez yapılan İl İdare Şube Başkanları Toplantısı 2018 yılı ilk oturumu gerçekleştirildi.

Vali Hasan Karahan başkanlığındaki toplantıya;
Vali Yardımcıları; Kemal İnan, Hakkı Ünal, Kaymakamlar, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, İl Jandarma Komutanı Albay Metin Düz ile yatırımcı Kamu Kurumlarının İl Müdürleri katıldı.

Polisevinde düzenlenen toplantıda Vali Hasan Karahan, hizmet kalitesinin arttırılması için kurumlar arası koordinasyonun sağlanmasının önemine işaret etti. Vali Karahan, daha sonra gündem maddelerini katılımcılarla paylaşarak, Başbakanlık ve Bakanlıklar tarafından yayınlanan Yönetmelik, Genelge ve Tebliğlerin uygulanması ile uygulama anında ortaya çıkabilecek sorunların çözümüne ilişkin konular hakkında bilgiler verdi.

Ayrıca toplantıda;
İlimizin genel asayiş durumu, okul çevrelerinin güvenliği, uyuşturucu ile mücadele, İlimizde ve ilçelerimizde devam eden yatırımların son durumlarının değerlendirilmesi, Kamu binalarının bakımı ve onarımı için tahsis edilen ödenekler doğrultusunda hizmet binalarında gerekli çalışmaların tamamlanması, hizmet kalitesinin arttırılması iş ve işlemlerin etkin hızlı ve verimli bir şekilde yürütülmesi için kurumlar arası koordinasyonun sağlanması gibi konular ele alınarak yatırımcı Kurumların İl Müdürleri tarafından da İlimiz merkez ve ilçelerimizde gerçekleşen yatırımların son durumları hakkında bilgiler verildi.

https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat