Kış Tarifesine Geçildi...

Okunma: 1845
Ege - Denizli 31 Ekim 2016 15:21
Videoyu Aç  Kış Tarifesine Geçildi...
A
a

Türk Hava Yollarınca Denizli Çardak Havalimanına yapılan yatı seferleri 2016-2017 kış tarife döneminde de devam ettirilecek.

http://www.denizli.bel.tr/

Denizli Valiliğince Türk Hava Yollarına yapılan teklif üzerine, İstanbul-Denizli Çardak Havalimanına düzenlenen uçak seferlerinde kış tarife dönemine geçildi. Buna göre İstanbul-Denizli uçak seferlerinin saatlerinde değişikliğe gidildi. Saat değişikliği 30 Ekim 2016 tarihinde başladı.

Türk Hava Yolları tarafından yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi;

“2016/2017 kış tarife dönemi çalışmaları tamamlanmış olup uçak ve slot müsaitliği baz alınarak ilgili İstanbul-Denizli sefer icra planlaması revize edilmiştir. Sonrasında yaşanan iptaller ve kapasite değişiklikleri sebebiyle bu iki güzide şehrimiz arasındaki yatı seferlerini tekrar icra etmek için imkân bulunmuş ve bu imkân değerlendirilmiştir. İstanbul Atatürk Havalimanı Merkezli olarak 30 Ekim 2016 tarihinde başlamak üzere haftanın her günü karşılıklı olarak Atatürk Havalimanı'ndan kalkış 23.25, Denizli Çardak Havalimanı'na iniş 00:35, Denizli Çardak Havalimanı'ndan kalkış 06.25 Atatürk Havalimanı'na iniş 07.35 olmak üzere sefer planlaması yapılmıştır.” 

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat