Kışlıklar Denizli Beşir Derneği'nden

Okunma: 1815
Özel Haber 28 Kasım 2016 17:17
Videoyu Aç Kışlıklar Denizli Beşir Derneği'nden
A
a

Beşir Derneği Denizli Temsilciliği, kış öncesinde Hayırlara Vesile Oldu.

http://www.denizli.bel.tr/

İhtiyaç sahibi vatandaşları titizlikle araştırıp bulup; düzenli ve dönemsel gıda/giyim yardımlarını sürdüren Beşir Derneği bağışçıları ile ihtiyaç sahibi aileleri buluşturmaya devam ediyor. Beşir Derneği Denizli Temsilciliği kışa hazırlık faaliyetleri kapsamında 400 aileye ulaşarak gıda paketi ve kışlık gıda dağıtımını gerçekleştirdi.

Beşir Derneği Denizli Temsilcisi Emrah GÜRBÜZ “Sürekli yardımlarımızın yanı sıra dönemsel yardım faaliyetlerimize de devam ediyoruz. İhtiyaç sahipleri ile bağışçılarımız arasında köprü vazifemizi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Bağışçılarımız ve gönüllülerimizin desteği ile her geçen gün faaliyetlerimizi artırarak, hayra vesile olmaya devam etme arzusu içindeyiz. Yapmış oldukları bağışlarıyla mutluluğa vesile olan tüm bağışçılarımıza, Beşir Gönüllülerine ve yoğun üniversite yaşamı arasında dağıtımlarımıza destek olup; derslerinden arta kalan kısıtlı zamanlarını ihtiyaç sahipleri için ayıran Mostar Gençlik gönüllüsü öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon
Ekrem Türkay, 29 Kasım 2016 05:36

Nerde bir mahsun gönül varsa Beşir Derneği orada" mahsun gönülleri guldümeye hazırdır insallah,hizmette maddi ve manevi desteği olan kardeşlerimizden Allah razı olsun

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat