Kütüphaneler Evinize Geliyor

Gündem 3 Kasım 2018 12:08
Videoyu Aç Kütüphaneler Evinize Geliyor
A
a

Pek çok angarya işi kolaylaştıran "e-Devlet"e eklenmiş olan yeni uygulama çok sevileceğe benziyor.

http://www.denizli.bel.tr/
Son dönemlerde özellikle kamu işlerini hızlandırması bakımından hayatımıza güzellikler katan e-Devlet uygulamasına yeni bir özellik daha eklendi. Daha evvel Ankara Milli Kütüphane ile alakalı işlem yapma özelliği olan e-Devlet’e halk kütüphaneleri özelliği de eklendi.

e-kitaplara Ulaşabilirsiniz

"e-Devlet"e eklenmiş olan yeni uygulama ile halk kütüphanelerine üye olunabilecek, katalog taraması yapılabilecek ve "e-kitaplara" ulaşılabilecek.

Vatandaşlara devlet tarafından verilmiş olan hizmetlerin elektronik ortamda sunulduğu e-Devlet tarafından yeni sistem ile alakalı yapılan açıklamada, e-Devlet Kapısı üstünden ya da 'Kütüphanem Cepte' mobil uygulaması aracılığı ile e-Devlet portalına bağlanıp, istediğiniz halk kütüphanesine 'e-üyelik' yapılabileceği, anında 'e-kitaplara' erişilebileceği, katalog taraması yapılabileceği, ödünç alınan kitapların süresinin uzatılabileceği, üyelik bilgilerinin güncellenebileceği, kayıt yaptırılan halk kütüphanesini değiştirilebileceği ve bütün halk kütüphanelerinin hizmet bilgilerine erişilebileceği ifade edildi.


 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat