S.Özlem ÖZTÜRK

S.Özlem ÖZTÜRK

Akishaber / Yönetici
Yazarın Tüm Yazıları >

Fotoğraf Paylaşıp Sayfamı Kirletmeyeceğim Ammaaa...

A+A-

FOTOĞRAF PAYLAŞIP SAYFAMI KİRLETMEYECEĞİM AMMAAA...


Sözümü de demeden geçemeyeceğim.
Canım #VATANIMIN her köşesinde selalar okunup, on binlerin tekbir sesleri eşliğinde YİĞİT FİDANLARIMIZI HAK TEALAYA YOLCU ETTİĞİMİZ bu acı günlerin üzerinede birde 05 Mart 2020'de bizlere yaşatılan, yurt içinde kükreyen ama görüşme esnasında sesi soluğu çıkmadığı anlaşılan ve tüm dünyaya bunun fotoğrafı verilen garip bir durumu yaşamaktayız.


Dost görünüp sırtımızdan haince hançerleyen, sayısı gün geçtikçe artan şehit #MEHMETCİĞİMİZİN kanı ellerine bulaşmış Rusya'yla dün görüşme yapıldı.
Yapılan görüşmelerin fotoğrafları boy boy her yerde arz-ı endam ediyorken, daha önce Rusya ile görüşen heyetlerinde fotoğrafları ortalığa döküldü.


İtibarsızlaştırmanın, yada gizli hesapların görüntüsünün aksettiği bu fotoğraflarda Rusya kendisine yakışanı göstermiş, evine gelen misafire ehemmiyet göstermiyerek terbiyesizlik yapmış olarak (bizim adetlerimize göre) değerlendirirken, (sözüm ona) Türk tarafı kendilerine yapılan bu durum karşısında yurt içindeki o kükremelerin tutumunu sergileyememiş, aksine azarlanmış gibi pusup kendilerine uygun görülen hali sineye çekmişler olarak okunmaktadır.


Bu fotoğraflar arasındaki farkı görüp yorumlayanlar hariç, görüp bakıp geçenler, görüp de bunda ne varmış diyenler, uzun zamandır eğitim adı altında verilen ve bu şekilde eğitilen, kendilerinde bir itibarın olmadığını düşünen, kim olduğunun farkına varamadan göçüp giden guruhlar olarak silinip gidecektir.


TÜRK olmanın zevkine ve tadına varamamış, hatta bu gururu hiç saymışlar, sizler için artık üzülmek bile yetmezken, bu aymazlığın içinde olduğunuz için bence ölmelisiniz.
Çünkü boşa yaşayıp bu dünyada haybeye yer işgal etmektesiniz...
Ne olduğunuzu, kim olduğunuzu, niçin yaşadığınızı ve ya yaşamanız gerektiğini bilmeden, TÜRKLÜK, DAVA, MİLLET, BAYRAK, HEDEF, ÜLKÜ, İDEAL gibi duygu ve sevgilerden uzak, sadece ye iç yat kalk modunda bir ''ot'' gibi yaşayıp gitmek bir ''İNSAN'' için ne acı, ne utanç verici bir durum.


Sizin aymazlığınız size, sizin cehaletiniz size, sizin otluğunuz size, başka hiç kimse size bakmıyor, herkes kendi bilgisi dahilinde okuyor o fotoğrafları.
Bu gibi görüşmeler dünya ülkeleri arasında durum, hal, ve vücut dilini okuyarak neyin ne olduğunu anlayarak durum tesbiti yapıyor.
Sen ondan sonra kendini yırtarcasına bağırarak kendi yorumunu haykırsanda boşaaa...
GEÇMİŞ OLSUN DERLER ARTIK BUNDAN SONRA SANA.
Sadece SEN itibarsız olursun!..


Kimse seninle artık bir milleti değerlendirmez. Sen o milletin bir parçası olmadığını alenen beyan etmiş olursun.
Çünkü hem tarih, hemde dünya devletleri TÜRK'ün kim olduğunu gayet iyi bilirler ve böyle bir durumu bu millete yakıştıramazlar.
Eğer sen bunları bilmiyor isen bu da senin CAHİLLİĞİN ne diyelim artık.

Bu yazı toplam 9129 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.