MAKSİAD Mehmetçiklerimiz İçin Kurban Kesiyor

Ege - Denizli 8 Şubat 2018 12:20
Videoyu Aç MAKSİAD Mehmetçiklerimiz İçin Kurban Kesiyor
A
a

MAKSİAD Mehmetçiklerimiz İçin Kurban Kesiyor

http://www.denizli.bel.tr/
Denizli Makina İmalatçılar Derneği (MAKSİAD) Başkanı Mehmet Sarı, yaptığı açıklamada;
Bu vatan uğruna şehit düşen bütün mehmetçiklerimiz, güvenlik görevlilerimiz  ve özellikle 20. gününde Afrin'de kahramanca çarpışan askerlerimiz için ve Afrin'de şehit düşen mehmetçiklerimiz için Organiz Sanayide kurban keserek lokma döktürerek askerimize vefamızı yerine getirmek istiyoruz.
Bütün Denizli halkını, sivil toplum kuruluşlarını bekliyoruz dedi.Türk Silahlı Kuvvetlerimizin (TSK) Afrin'de sürdürdüğü Zeytin Dalı Harekatı'na katılan askerlerimiz ile tüm şehit ve gazilerimiz için 9 Şubat Cuma günü, Cuma namazına müteakip Organize Sanayi Camii'nde Mevlidi Şerif okunarak, kurban kesimi, ve lokma hayrı gerçekleştirilecektir.

MAKSİAD olarak bu vatan ve millet mücadelesinde devletimizin ve kahraman mehmetçiğimizin yanındayız. Tüm Denizli halkını askerlerimiz için, birlik ve beraberlik içinde dua etmeye davet ediyoruz. Mevlit, kurban kesimi ve hayrımıza ; Sayın Denizli Valimiz, Sayın Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız, Sayın İlçe Kaymakamlarımız, Sayın İlçe Belediye Başkanlarımız ile kıymetli Denizli Sanayi Odası Başkanımız ve Denizli Ticaret Odası Başkanımız, DENİB Başkanımız, Ticaret Borsası Başkanımız ve tüm siyasi parti il temsilcileri davet edilmiştir.
Allah Kahraman Askerlerimizi muzaffer, aziz şehitlerimize de rahmet Eylesin.
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat