Mazlumların Duası Yeter

Okunma: 3005
Ege - Denizli 14 Haziran 2018 13:53
Videoyu Aç Mazlumların Duası Yeter
A
a

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, 24 Haziran seçim çalışmaları çerçevesinde Tavas ve mahallerinde vatandaşlar ile buluştu. Tavas ilçe merkezinde partililer ile bir araya gelen Şahin Tin, Medet, Garipköy, Ulukent, Başalan, Gümüşdere, Çağırgan ve Nikfer’de vatandaşlara seslendi.

http://www.denizli.bel.tr/
Şahin Tin, Türkiye’nin huzur ve güven içerisinde Ramazan Bayramı kutlamaya hazırlandığını, ama İslam coğrafyasında milyonlarca Müslümanın zulüm ve baskı altında olduğunu dile getirdi.

“TÜRKİYE İSTİKRAR ABİDESİDİR” 

Türkiye’nin içerisinde olduğu coğrafyanın istikrar abidesi olduğunu ifade eden Milletvekili Şahin Tin, son zamanlarda ülkeyi kaosa sürüklemek, karışıklık çıkarmak isteyen kişilerin AK Parti’nin akılcı politikaları, kararlı duruşu ve halkın feraseti ile hedeflerine erişemediklerini belirtti. İslam dünyasının Ramazan Bayramı’nı kutlamaya hazırlandığından bahseden Milletvekili Şahin Tin, dünyanın 4 bir tarafında, din kardeşlerimizin baskı ve zulüm altında olduğunu, Filistin’de, Suriye’de Irak’ta, Afganistan’da, Arakan’da, Doğu Türkistan’da bayramın bizler gibi mutlulukla, ağız tadıyla kutlanmayacağını ve kendilerinin durumun hüznü ile bayrama girdiklerini söyledi.

“BİZİ BUNUN İÇİN İSTEMİYORLAR!”

Milletvekili Şahin Tin, 16 sene evvel iktidara geldikleri anda ülkenin dış politikasını Türkiye’nin ve İslam Alemi’nin menfaatleri doğrultusunda biçimlendirdiklerini,  haksızlıklara itiraz eden bir Türkiye olduklarını, ‘Dünya 5’ten büyüktür’ diyen bir anlayışın, İsrail’e ‘terörist’ diyebilen bir iradenin bir türlü içlerine sindirilemediğini belirtti.

“MAZLUMLARIN DUALARIYLA AYAKTAYIZ!”

Milletvekili Şahin Tin, duruşları ve politikaları ile coğrafyadaki Müslümanların umudu haline geldiklerini, darbe teşebbüslerine, emperyalistlerin oyunlarına rağmen ayakta kaldıklarını, kendilerini ayakta tutanın, mazlum halkların İslam Alemi’nin ve kadirşinas milletin duası olduğunu sözlerine ekledi.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat