Merkezefendi Belediyesi Gücüne Güç Katıyor!

Okunma: 367
Ege - Denizli 21 Eylül 2016 11:13
Videoyu Aç Merkezefendi Belediyesi Gücüne Güç Katıyor!
A
a

Merkezefendi Belediyesi iş makinesi filosunu genişletmeye devam ediyor. Bu çerçevede daha kaliteli ve hızlı hizmet verilmesi adına 5 adet kamyon ve 2 adet forklift Merkezefendi Belediyesi’nin bünyesine dahil edildi.

http://www.denizli.bel.tr/
Merkezefendi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen teslim töreninde Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu direksiyona geçerek deneme sürüşünü yaptı. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, araç parkını güçlendirmek adına çok önemli çalışmalara imza attıklarını belirtti. Başkan Subaşıoğlu, “Bugün teslim aldığımız 5 adet son teknoloji kamyonlarla birlikte neredeyse Fen İşleri Müdürlüğümüzün 3 yıl içerisindeki tüm ihtiyaçlarını karşılayacak makine parkını tamamlamış olduk. Yaklaşık forkliftlerle beraber 2 milyon TL’lik bir yatırımı öz kaynaklarımızla tamamladık. Hiçbir borçlanma olmadan bu kamyonları Merkezefendimize kazandırdık. Herşeyden önce bu kamyonlarımızın kazasız belasız Merkezefendi sınırlarımız içerisinde yaşayan 282 bin vatandaşımızın tamamına hizmet etmesini rabbimden niyaz ediyorum” dedi.

“Olağanüstü Bir Çalışma Başlatacağız”

Yeni gelen araçlarla beraber olağanüstü bir çalışma başlatacaklarını dile getiren Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “önümüzdeki bir yıl içerisinde Merkezefendi sınırları içerisinde imara açılmış ama yolları açılmamış bölgelerde çok olağanüstü bir yol çalışmasını başlatıp tamamlamış olacağız. Merkezefendimizin konut hareketinin, yapılaşma hareketinin nereye doğru gittiğine işaret edecek çok önemli bir çalışmayı da makine parkurumuzun desteğiyle çok kısa bir süre içerisinde başlatacağız. Dün olduğu kadar bugünde çok güçlü bir şekilde iş makinelerimizle hizmet yarışındayız. Merkezefendi olarak zamanla yarışıyoruz. Ben şimdiden bu kamyonların tüm Merkezefendimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
 
http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat