Merkezefendi Belediyesi Konferans Salonu Yaptı!

Okunma: 1717
Ege - Denizli 22 Eylül 2016 16:05
Videoyu Aç Merkezefendi Belediyesi Konferans Salonu Yaptı!
A
a

Merkezefendi Belediyesi tarafından Sevindik Mahallesi’nde bulunan ve Denizlili Polis şehidimiz Hasan Eser’in adını taşıyan ortaokula konferans salonu kazandırıldı. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Okulumuza konferans salonumuz hayırlı olsun” dedi.

http://www.denizli.bel.tr/

Merkezefendi Belediyesi’nin eğitime desteği devam ediyor. Bu kapsamda ilçedeki okullara halı sahalar, basket potaları, tenis kortları gibi sportif faaliyetlerin yapılacağı alanlar kazandırılırken, yine okulların kullanımı için salonlar da yapılıyor. Onlardan biri de Denizlili Polis şehidimiz Hasan Eser’in adını taşıyan ortaokula oldu. Merkezefendi Belediyesi tarafından Sevindik Mahallesi’nde bulunan Şehit Hasan Eser Ortaokulu’na konferans salonu yapıldı. 150 metrekarelik konferans salonu 113 kişilik inşa edildi. Okulda düzenlenen toplantılar, seminerler artık bu salonda yapılıyor.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Denizlili polis şehidimizin adını taşıyan bu okulumuza da konferans salonu yaptık. Bu okulun bir ihtiyacıydı. Oldukça güzel bir yer haline getirdik. Şimdi okulumuzdaki tüm etkinlikler bu salonda yapılabiliyor. Okulumuza, öğrencilerimize ve eğitim camiamıza hayırlı olsun. Eğitime desteğimiz hiç aralıksız devam edecek” dedi.

Merkezefendi Belediyesi tarafından Şehit Hasan Eser Ortaokulu’nun yanı sıra Kazım Kaynak Lisesi ile Mükerrem - Mehmet Eke Ortaokulu’na bir konferans salonu kazandırılmıştı.

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat