Merkezefendi Belediyesi'nin 2019 Bütçesi Belli Oldu

Ege - Denizli 9 Ekim 2018 18:08
Videoyu Aç Merkezefendi Belediyesi'nin 2019 Bütçesi Belli Oldu
A
a

Merkezefendi Belediye Meclisi tarafından gerçekleştirilen toplantı kapsamınad 2019 senesinin bütçesi oylamaya sunularak kabul edildi.

http://www.denizli.bel.tr/
Merkezefendi Belediye Meclisi'nin Ekim ayına yönelik 2'nci birleşimi kapsamında 2019 senesinin bütçesine onay verildi. Bu doğrultuda, belediye meclisi tarafından alınan karar ile Merkezefendi Belediyesi'nin bütçesinin 195 milyon TL olduğu belirtildi.
 
Merkezefendi Belediye Meclisi'nin Ekim ayına yönelik 2'nci birleşiminin gündeminde olan bütçe görüşmeleri sonlanırken, bu kapsamda 2019 senesinin bütçeside netlik kazandı. Alınan karar sonucunda, Merkezefendi Belediyesi'nin bütçesi 195 milyon TL olarak oylamaya alınırken, oylama sonucu olumlu çıktı. Çıkan karardan sonra AK Partili, CHP'li ve MHP'li meclis üyeleri söz alıp düşüncelerini aktararak, temennilerini sundu.

Borçlanma Öngörülmüyor

2019 senesi bütçesi adına herhangi bir borçlanma öngörülmediğinden bahseden Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, yeni projeler ve yatırımların tümüyle öz kaynaklardan finanse edileceğini dile getirerek, bütçenin hayırlı olması dileklerinde bulundu.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat