Merkezefendi’de Kurban Kesim Yerleri Belirlendi

Okunma: 1451
Ege - Denizli 24 Ağustos 2016 13:06
Videoyu Aç Merkezefendi’de Kurban Kesim Yerleri Belirlendi
A
a

Merkezefendi Belediyesi, Eylül ayının 12’sinde başlayacak olan Kurban Bayramı için hazırlıklarını tamamladı. Bu kapsamda geçen yıl 5 olan kesim yeri ilçede daha geniş alanda hizmet verilmesi adına 8’e yükseltildi. Merkezefendililerin taleplerine de cevap verilmesi için Kurban Bayramı boyunca Merkezefendi Belediye Zabıta Müdürlüğü ekipleri görevinin başında olacak.

http://www.denizli.bel.tr/

Merkezefendi Belediyesi, Merkezefendi’li vatandaşların her talebine sorunsuz bir şekilde cevap verilmesi adına tüm hazırlıklarını tamamladı. Bayram boyunca Merkezefendi Belediyesi, her an Merkezefendililerin taleplerine anında cevap verecek. Yapılan hazırlıklar kapsamında Eylül ayının 12’sinde başlayacak olan Kurban Bayramı’nda Merkezefendi'liler için kurban kesim yerleri belirlendi. Bu çerçevede geçen yıl 5 olan kesim yeri ilçede daha geniş alanda hizmet verilmesi adına 8’e yükseltildi. Merkezefendi’liler, Merkezefendi Belediyesi tarafından belirlenen fiziki, teknik ve tüm hijyen koşulların sağlandığı ‘Barbaros Pazaryeri, Sevindik Pazaryeri, Karaman Pazaryeri, Yenişehir Pazaryeri, Servergazi Pazaryeri, Bahçelievler Pazaryeri, Yenimahalle Pazaryeri ve Göveçlik Pazaryeri’nde kurbanlarını kesebilecekler. Listelenen kurban kesim yerlerinde her şey Merkezefendililerin ihtiyacı doğrultusunda hazırlandı. Bayram namazının hemen sonrasında kesim yerlerinde kurban kesimi başlayacak. Kurban kesimlerinde vatandaşlarında bir konuda hassas olması gerekecek. Kurban kesimlerini gerçekleştiren vatandaşlar çevre temizliğine önem vermesi bekleniyor. Bu arada Denizli Valiliği’nin aldığını önlemler çerçevesinde de hiçbir koşulda sokaklarda kurban kesimi yapılamadığı gibi kelle de ütülemeyecek.

ZABITA GÖREVDE HER AN ARAYABİLİRSİNİZ

Kurban Bayramı boyunca Merkezefendi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri de görevde olacak. Merkezefendi'liler tüm şikâyetlerini Merkezefendi Belediyesi’nin kurumsal telefon hattı 0258-265-38-88’ e bildirdiği gibi zabıta ile ilgili taleplerini de 153 aracılığı ile yapabilecek.

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat