Merkezefendi'ye Çok Yakışacak...

Okunma: 1473
Ege - Denizli 18 Ekim 2016 12:38
Videoyu Aç Merkezefendi'ye Çok Yakışacak...
A
a

Merkezefendi Belediyesi Aile Sağlığı Merkezi İnşaatı Devam Ediyor

http://www.denizli.bel.tr/
Merkezefendi Belediyesi’nin ilçeye kazandırmaya hazırlandığı İlbade Mahallesi’ndeki sağlık merkezinin inşaatı devam ediyor. Hızla yapımı süren aile sağlık merkezi yaklaşık 7 ay sonra hizmete açılacak.Merkezefendi Belediyesi’nin ilçeye yatırımları devam ediyor.

Merkezefendi Belediyesi’nin ilçeye yatırımları devam ediyor. Merkezefendi Belediyesi tarafından Denizli Valiliği ve İl Halk Sağlığı Müdürlüğü ile yapılan protokol çerçevesinde İlbade Mahallesi’ne de bir sağlık merkezi kazandırılıyor. ‘Merkezefendi Belediyesi Aile Sağlığı Merkezi’ adı verilen ve hızlı bir şekilde yapımı süren aile sağlık merkezinin 7 ay içerisinde hizmete açılması hedefleniyor.
Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “İlçemizde yatırımlarımız sürüyor. Bu çerçevede Merkezefendi Belediyesi olarak insan sağlığına da çok önem veriyoruz. İlçemize kazandırmakta olduğumuz Merkezefendi Aile Sağlık Merkezi’nin inşaatı devam ediyor. Bu sağlık merkezimiz 5 mahallemize hizmet edecek. Merkezefendimize hayırlı olsun” dedi.
Yapılan sağlık merkezinin arsasını da hayırsever Hatice Çakmak bağışlamıştı.
 
http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat